חתונות > טיפים > מתחתנים 2012
טיפים

מתחתנים 2012

 

גם בעולם החתונות 2012 היא שנה סקסית במיוחד שמביאה אלינו כמה שינויים מרעננים. זוגות מתחתנים מרשים לעצמם להפיק אירועים בסגנונות יוצאי דופן עם עיצוב חדשני, כוריאוגרפיות מהממות, שמלות כלה בגוונים ושאר טרנדים מגניבים.

עונת החתונות 2012 מביאה עימה חזרה לשורשים בדמות חתונות הטבע שהולכות ומתפתחות- לין פשוט ומאוורר שנותן לטבע להקסים אותנו, במקביל לחתונות מעוררות חושים וריגושים, בסגנונות שונים, הפתעות וצבעים מפתיעים. 

את רב הגוניות של 2012  אפשר למצוא בחתונות בסגנון שעושה קמבק מפואר- סגנון הוינטאז', קלאסי, מרשים ומעודן. סגנון שנותן השראה רבה ומעורר כלות להמציא חתונה ייחודית בסגנונות אופנה ועיצוב נושנים. המעצבים בתחום החתונות נהנים משילובי צבעים פסטליים, הזמנות דהויות ופרחים סגלגלים.                                                            סגנון נוסף שמגיח מההיסטוריה הוא חתונה ויקטוראנית, סגנון בעל מראה יוקרתי שירשים את האורחים בניירות המכתבים המהודרים, השמלה המפוארת והגינון המושלם. חתונה כזו יכולה לעלות ביוקר אך אם תשקיעו זמן תוכלו לקנות את רוב הפריטים בחנויות יד שנייה.

 

כלות 2012

אם את כלה שרוצה לרענן את שמלת החתונה תוכלי למצוא קולוקציות מעוצבות של שמלות בסגנונות קלאסיים כמו שמלות נשף וגזרות סטרפלס.

טרנד עכשווי הוא שמלת כלה המורכבת מ- 2 חלקים שיכולים להיות שונים זה מזה, חלק עליון רומנטי וחלק תחתון מעוצב, צמוד ופתוח או יוקרתי ופשוט.

 

מלבד חידושי האופנה ישנם גם חידושים בעולם הטכנולוגי, מתחתנים עוברים יותר ויותר לעולם הוירטואלי בעיצוב ושליחת הזמנות, בניית האירוע ואפילו באלבומי התמונות - לא רחוקה התקופה שבה הזמנות יהיו ויטואליות ואורחים יאשרו הגעה ברשת בלבד.     

2012  היא שנה שרבים מדברים עליה ואפשר להרגיש את השינוי באוויר, מלבד ההיצע האדיר שיש בשוק החתונות בכל תחום אפשרי נראה שעניין החתונות הופך למושך ולאלטרנטיבי יותר מאי פעם. חידושים מיוחדים אפשר למצוא גם לפני ואחרי החתונה, ירח דבש 2012 מרענן את האפשרויות למתחתנים, פחות מקומות נדושים ומוכרים ויותר מקומות אקזוטיים ומעניינים. זוגות רבים הוסיפו תבלין נוסף בחופשת ירח הדבש שלהם- צניחה חופשית, צלילה או טיול שטח מגניב ,הרעיונות מגוונים והחופש לעשותם גדל!

 

שנת 2012 עושה מהפכה בחשיבה של מתחתנים, סגנונות החתונה, עיצובי האופנה וכניסה משמעותית של העולם הוירטואלי- זו לא עוד שנה !

 

 

לוח פרויקטים