חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > צילום > צילום וידאו

צילום וידאו

HD-Camera צילום ב-HD

HD-Camera צילום ב-HD

ראשון לציון, במרכז
איכות שעוד לא ראיתם בשום סרט חתונה, תמונות בחדות שאפילו המציאות לא נראית כל-כך אמיתית לעומתם, ומעל הכול- מקצועיות מאחורי כל פלאש ושירות אמין לאורך כל הדרך.

איקי פוטו דינו

הוד השרון, בשרון
פוטו דינו היה ונשאר סטודיו הצילום הטוב ביותר בכל אזור המרכז בכלל ובאזור הוד השרון בפרט. בעזרת ניסיון של שני דורות וציוד משוכלל ביותר- אנחנו משיגים עוברכם את התוצאה הרצויה.

Mira Mamon - מירה ממון

תל אביב, במרכז
-          מירה ממון הינה צלמת סטילס ווידאו מהשורה הראשונה, העובדת בניו יורק ובישראל. קרוב ל - 20 שנה שהיא מפרסמת את עבודותיה, בין היתר בתחומי העיתונות והמגזינים, אופנה ופרסום. זאת בנוסף ללקוחות פרטיי ...
מיה קפלושניק - צלמת

מיה קפלושניק - צלמת

תל אביב, במרכז
צילומי אומנות. זו ההגדרה המדויקת לתמונות שתתעד עבורכם מאיה ביום חתונתכם. צילומים מרהיבים בזוויות מעניינות שתופסות ספונטניות בהתהוותה.
אורנית סייג - צלמת

אורנית סייג - צלמת

תל אביב, במרכז
אורנית סייג צלמת אירועים- כי בשורה התחתונה, הכי חשוב שיצאו תמונות יפות ומיוחדות שיזכירו לכם את הרגעים המרגשים, היפים והמצחיקים.
דוקומנטרי - Documentary

דוקומנטרי - Documentary

הרצליה, במרכז
אנחנו בצילום דוקומנטרי מספקים צילום וידאו וצילום סטילס מאותה זווית צילום: תמיד למצוא את נקודת המבט המעניינת, השובבה והמסקרנת בכל התרחשות.

פוטומניה צלמים

חיפה, בצפון
האחים זכריה, בעלי סטודיו הצילום פוטומניה בחיפה, הם בעלי הניסיון הכי ותיק בחיפה בתיעוד חתונות. אלפי זוגות מרוצים ימליצו לכם על שירותי פוטומניה מכל הלב.

עמרם צילום והפקת אירועים

פתח תקווה, במרכז
עמרם צלמים והפקות אירועים בעלי ניסיון של אלפי אירועים בארץ בחול. ייחודיות ומקוריות בצילום תוך שימת דגש על הפרטים הגדולים והקטנים כאחד בכל אירוע.

סטודיו פוזות - צילום אירועים ואופנה

אר שבע, בדרום
הפוזות שתעשו לצלמים שלנו ייצאו הכי יפות. איכות תמונה שלא הכרתם, גם בסטילס וגם בווידיאו וכיסוי מושלם של כל ההתרחשויות ביום המאושר של חייכם.
צלמים Press

צלמים Press

תל אביב, במרכז
PREES צלמים הוקמה בשנת 1994 וכבר אז ייחדה את עצמה משאר החברות בכך שהצלמים שלה הם בעלי ניסיון בצילום חדשותי ועיתונאי מגוון.