חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > צילום > צילום וידאו

צילום וידאו

art-focus צלמים

art-focus צלמים

תל אביב, במרכז
אמנות הצילום היא אחד הבסיסים שעליה מושתת חתונה טובה, וצריך לדעת לבחור נכון. art-focus צלמים נותנים את התמורה הטובה ביותר לכל זוג, ומוציאים את התמונות הטבות ביותר מכל חתונה, בכל מקום.
בני אסכלוני - צלמים

בני אסכלוני - צלמים

תל אביב, במרכז
בני אסכלוני, הצלמים בחברתו ואנשי העריכה הדיגיטאלית מתחייבים בפניכם לשירות אמין, מקצועי ומדויק. תיהנו מאיכות העבודה שלנו לאורך כל הדרך.

כתום צלמים

חיפה, במרכז
כתום צלמים הינה בית לצלמים מקצוענים ומוכשרים שיבטיחו לכם תיעוד חתונה מקסים ומרגש במיוחד. אלבומי תמונות וסרטי וידאו באיכות ייחודית.
ציק צאק צילום אירועים

ציק צאק צילום אירועים

ראשון לציון, במרכז
ציק צאק הינה חברת תיעוד אירועים המתמחה בהנצחת חתונות כרגעי שיא עליזים וחגיגיים. ניצור עבורכם תיעוד שילווה אתכם לאורך כל השנים המאושרות והעתידות לבוא

דוד עשור - תיעוד אירועים

הרצליה, במרכז
דוד עשור יפגוש אתכם וישמח להציג לכם את עבודותיו ועבודות הצלמים שלו. דוד ואנשיו מוכשרים בצילום חתונות וסופרים כבר מאות זוגות שבחרו בטוב ביותר.
G studio

G studio

רמת גן, במרכז
G studio הוא סטודיו לצילום סטילס ווידאו שמתמחה בתיעוד חתונות. כל תמונה של G studio מעניינת, חיה, מרגשת ומעצבת לכם זיכרון שימשיך איתכם לאורך כל ימי חייכם.

ErezBit - ארזביט סטודיו לצילום

קיבוץ בית זרע, בצפון
יחודו של הסטודיו מתאפיין בשילוב של צילום אומנותי וחשיבה מקורית תוך מתן דגש, למקצוענות, לאיכות ,לשירות ומענה לצרכי הלקוח. לאתר הבית : WWW.EREZBIT.COM

Frame

באר שבע, במרכז
צלם הוידאו עדן דיין, יחד עם צלמי הסטילס המעולים שלו, יתעדו עבורכם את האירוע בצורה מקצועית ואמינה. אנחנו לא נפספס שום סצנה ונדע תמיד לתפוס אותה מהזווית המיוחדת שלנו.

גלעד בן שץ - צלם

כפר יהושע, בצפון
הצלם המוכשר גלעד בן שץ סיים בהצטיינות את לימודי הצילום ועוסק בצילום חתונות מזווית צילום אומנותית ששומרת על אסתטיות ופשטות.

דניאלה-אומנית מצלמת

תל אביב, במרכז
רגעי החתונה המרגשים הם חוויה שנשארת לכל החיים. כשתבחרו בדניאלה לתעד את האירוע המופלא, תופתעו לגלות כמה שרגע אחד קטן יכול להכיל בתוכו כל כך הרבה רגש, זיכרון ואהבה – כשאומנית מקצועית מצלמת התוצאה נראית ...