חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > צילום > צילום וידאו

צילום וידאו

צמ - צמ

צמ - צמ

חולון, במרכז
הצלמים של צמ-צמ מצלמים חתונות כבר 14 שנה. בשמירה על סגנון צילום דוקומנטרי ולא מתערב, אתם תקבלו את התיעוד המרגש והאיכותי ביותר של כול היום המיוחד שלכם.

טל סרדניוף ושחר דרורי

תל אביב, במרכז
טל סרדניוף ושחר דרורי צלמים, גאים להציע לכם את שירותיהם ביום המיוחד בחיים שבו שתי נשמות מתאחדות. צילום שבא מהלב להנצחת הרגעים החשובים באמת.

מארק קר - צילום וידאו

תל אביב, במרכז
גם סרט חתונה יכול להיות לא שגרתי. כל מי שרוצים לראות את החתונה שלהם כמו סרט איכותי ומושקע, מוזמנים ליצור קשר עם מארק קר ולראות עד כמה החתונה שלהם היא חומר לסרט טוב.
תמיר נוי - צלם

תמיר נוי - צלם

תל אביב, במרכז
תמיר נוי צלם הוא אירועים מסוג שונה לחלוטין. מקצועי ורגיש.,מומחה אמיתי שינציח את הרגעים הראשונים שלכם כזוג.
Nova Israel

Nova Israel

הרצליה, במרכז
נובה-ישראל היא חברה מקצועית ומובילה לצילום. אנו מציעים לכם צילומי ווידאו וסטילס אלגנטיים ואומנותיים לכל סוג של אירוע.
אסף תמם - צלמים

אסף תמם - צלמים

תל אביב, במרכז
אסף תמם יתאים עבורכם את חבילת הצילומים לחתונה שלכם על-פי התקציב שעומד לרשותכם, תוך הקפדה על מקצועיות ואיכות צילומים גבוהה.

אסף ארז - צלם

מושב היוגב, בצפון
בשיא ה-המולה, באמצע הרחבה, בתוך המוסיקה הרועשת ובין האורחים השמחים – אסף ארז מצלם בשקט. שקט, שרק עשר שנות ניסיון, אלפי תמונות מוצלחות ומאות זוגות מרוצים יכולים להבטיח. כזה, שהופך את אסף לחלק בל ...
Guyllery

Guyllery

תל אביב, במרכז
Guyllery- הגלריה של גל זידל, הוקמה בשנת 99 ומאז ועד היום תיעדה מאות זוגות נשואים ביום חתונתם. הזמינו גם אתם את שירותיו של גל ותיהנו מאיכות צילומי וידאו וסטילס שישאירו לכם זיכרון מתוק לכל חיים.
עמוס כשדן - צלם

עמוס כשדן - צלם

קריית אונו, במרכז
עמוס כשדן תופר לכל זוג לוקיישן, סגנון צילום ואלבום חתונה שייחודי להם. על פי אופי הזוג ואופי האירוע, עמוס משתלב במרקם ומעצים את השלמות.