חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > מוסיקה > קבלת פנים

קבלת פנים

EVENTEAM

תל אביב, במרכז
Eventeam הם ארבעה חברים מוכשרים, כל אחד על כלי הנגינה המיוחד שלו. יחד הם יוצרים הרכב מוסיקלי עשיר ומגוון שמתאים לזוגות שרוצים לחדש ולהביא לחתונה שלהם טעמים מוזיקליים יוצאי דופן.
בין המיתרים - הרכבים מוסיקליים

בין המיתרים - הרכבים מוסיקליים

מרכז, במרכז
חברת ההפקה המוזיקלית בין המיתרים, מציעה ללקוחותיה מגוון הרכבים מוזיקליים להעשרת החוויה שבחתונה. כיף שכזה לא תקבלו מאף דיגיי.

קליאנטה החברה למוסיקה

תל אביב, במרכז
הגודל של חברת קליאנטה מאפשר לה להציע לכם מגוון עצום של אפשרויות מוסיקה שיהפכו את החתונה שלכם למיוחדת במינה.

EFG ייצוג אישי והפקה

רמת השרון, בשרון
חברת ההפקה EFG מציעה לכם מגוון של אומנים והרכבים מוזיקליים מוכשרים במיוחד. נתאים לאופי האירוע שלכם ולתקציב שלכם את הקו המוזיקלי המושלם.
להקת סברס

להקת סברס

מרכז, במרכז
אנרגיות על הבמה שזורמות לקהל ויוצרות טירוף על רחבת הריקודים. אין תקליטן שיוכל להשתוות לחגיגה שיוצרים חברי להקת סברס. הבחירה בסברס היא בחירה באירוע שמח.
TaxiJazz

TaxiJazz

מרכז, במרכז
הנגינה האינסטרומנטאלית באירוע משפיעה בצורה אחרת על הדרך שבה האורחים תופסים את הרגע והמארגנים מכבדים את המשמעות. להרכב יש דרכים רבות להשפיע, וכולן מסתכמות במוסיקה. צרו קשר והאזינו למוסיקה חיה.

THE BETTER - BEATLES, LATIN, JAZZ & more

מרכז, במרכז
אנחנו מספקים מגוון של הרכבים מוזיקליים ואומנים מקצועיים לביצוע כל סגנון מוזיקלי שתחפצו. המוזיקה שלנו חייה ומרגשת לכל שלבי החתונה.

הרכב גאז-ישראלי קרן פרידמן

מרכז, במרכז
גאז הוא הנשמה של המוסיקה. מתאים לכל אירוע ותמיד מחייה ומרשים. יושב טוב על הביט ומאלתר במיומנות. גאז שיודע ללוות קבלת פנים או להרקיד ברחבה.