חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > מוסיקה

וידיאו - VJs

עידן מן - עיצוב מוסיקה לאירועים

עידן מן - עיצוב מוסיקה לאירועים

מרכז, במרכז
למוסיקה המלווה את חתונתכם תפקיד משמעותי וחשוב. בבחירת עידן מן כמעצב המוסיקה של חתונתכם אתם יכולים להיות בטוחים שכל רגע ילווה במנגינה המתאימה, מקבלת הפנים ועד לסגירת המסיבה! עידן מן שם נרדף להצלחה!

אינקוגניטו

תל אביב, במרכז
אינקוגניטו הינו צוות תקליטנים מן השורה הראשונה. מומחי סאונד המביאים מניסיונם והופכים כל אירוע להילולה של אושר.
אינפיניטי - אין סוף מוסיקה

אינפיניטי - אין סוף מוסיקה

תל אביב, במרכז
צוות DJS מקצועי ביותר, בעל רקורד מפואר בהנחיית אלפי אירועים שמשדרג אלפי חתונות לפסגות של הנאה ושמחה.
איתמר אדיב - shapo

איתמר אדיב - shapo

חיפה, בצפון
DJ איתמר אדיב יוודא כי אף אורח לא יישאר לשבת. איתמר הוא תקליטן מוכשר הנותן את כל לבו ליצירת ערב מושלם שבו האורחים יתענגו על המוזיקה המתאימה להם ביותר.
איתי שלייר – שירותי מוסיקה

איתי שלייר – שירותי מוסיקה

תל אביב, במרכז
חברת שלייר שירותי מוסיקה הוקמה ע"י דיגיי איתי שלייר על מנת לספק תוכן מוסיקלי למגוון רחב של אירועים פרטיים ועסקיים. אצלינו בשלייר שירותי מוסיקה מאמינים ביחס אישית ונותנים יעוץ מוסיקלי לאורך כל הדרך, מה ...
JOYDJS

JOYDJS

מרכז, במרכז
אצל joydjs מבינים שתמצית המוסיקה היא שמחה טהורה, צוות הd.js הרחב כולל תקליטנים שונים, מבחר אטרקציות וסגנונות מגוונות אשר כל כולם באים במטרה לעשות הרבה שמח בנשמה! בזכות joydjs כל אירוע יהפוך לחגיגה מט ...

Just DJs

חיפה, בצפון
Just DJs, חברת הפקות מוסיקה מקצועית ומגוונת מאד מציעה לכם את ה-DJs הכי מוכשרים בעסקת חבילה עם כל האטרקציות האיכותיות והיעילות.
קיקה סמואל

קיקה סמואל

תל אביב, במרכז
קיקה סמואל, התקליטן המומחה למוסיקה דרום אמריקנית, יספק את כל מבוקשכם לערב שמח ומרגש שאינו נותן מנוחה לרגליים. תנו לקצב הדרום אמריקני להרקיד אתכם כל הלילה.

הרכב גאז-ישראלי קרן פרידמן

מרכז, במרכז
גאז הוא הנשמה של המוסיקה. מתאים לכל אירוע ותמיד מחייה ומרשים. יושב טוב על הביט ומאלתר במיומנות. גאז שיודע ללוות קבלת פנים או להרקיד ברחבה.

לזוז - שרותי מוסיקה

חיפה, בצפון
יש לכם את המוסיקה שאתם רוצים להשמיע בחתונה שלכם והיא מתנגנת לכם בראש? לזוז – שירותי מוסיקה יממשו את המוסיקה הזו ויעבירו אותה דרך הרמקולים ומערכת ההגברה אל קהל המוזמנים באירוע. כך, מתקבל אירוע משמח ומר ...