חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > מוסיקה

וידיאו - VJs

fun-djs

תל אביב, במרכז
המסיבה בחתונה שלכם תנצח כל מועדון בארץ. החברה של fun-djs לא ישאירו זוג רגליים אחד עומד ביום חתונתכם.

איתי שדה DJ

תל אביב, במרכז
איתי שדה, תקליטן מילדות, מלא שמחה ואושר לקראת כל אירוע. המקצועיות של איתי מתבטאת בחיבור שלו בין כל סוגי הקהל וכל סגנונות המוזיקה.

Elephant DJS - אלפנט החברה למוסיקה

תל אביב, במרכז
אלפנט היא קבוצת DJS חדשנית שפתחה עם היווסדה עולם חדש במוסיקת האירועים. תקליטני החברה מגויסים אליה על סמך קריטריון מוביל אחד: חדשנות.
דובדבן - מוסיקה בטעם טוב

דובדבן - מוסיקה בטעם טוב

מרכז, במרכז
אלי ושלום, צמד התקליטנים המרכיב את תקליטיית דובדבן – מוסיקה לאירועים בטעם טוב, מבטיחים חוויה בלתי נשכחת של מוסיקה בכל אירוע, שתרקיד, תשמח ותמלא את המקום בהרגשה אחרת ומיוחדת בכל אירוע.
להקת אדמה רוח ואש

להקת אדמה רוח ואש

מרכז, במרכז
להקת אדמה רוח ואש משחזרת את הצלחת הלהקה המיתולוגית משנות ה-70. רק שכעת היא מוסיפה לרפרטואר שירה בכל השפות ובכל הסגנונות.
האחים צנחני - הכנענים

האחים צנחני - הכנענים

מרכז, במרכז
לא התבלבלתם – אלה האחים צנחני האמיתיים, הפייבוריטים של כוכב נולד. דמיינו את הנאת הקהל כשיתברר לו שהאחים צנחני מופיעים במיוחד בשבילו.
להקת סברס

להקת סברס

מרכז, במרכז
אנרגיות על הבמה שזורמות לקהל ויוצרות טירוף על רחבת הריקודים. אין תקליטן שיוכל להשתוות לחגיגה שיוצרים חברי להקת סברס. הבחירה בסברס היא בחירה באירוע שמח.
שי גולדברג - אסקימו DJS

שי גולדברג - אסקימו DJS

גבעתיים, במרכז
לתת למסיבה את מה שהיא צריכה פירושו לבחור את ה D.J הטוב ביותר ולתת לו לנצח על כולם. חברת אסקימו יודעת לעשות את זה הכי טוב. אל תתנו לאוזניים שלכם לטעות. מדובר בחברת DJS מקצועית שיודעת להעניק תחושה של ש ...
TaxiJazz

TaxiJazz

מרכז, במרכז
הנגינה האינסטרומנטאלית באירוע משפיעה בצורה אחרת על הדרך שבה האורחים תופסים את הרגע והמארגנים מכבדים את המשמעות. להרכב יש דרכים רבות להשפיע, וכולן מסתכמות במוסיקה. צרו קשר והאזינו למוסיקה חיה.
FADER

FADER

תל אביב, במרכז
FADER הוא בית למוזיקה יוצרת, מוזיקה ייחודית ומגוונת. כזו שתרגש במקום הנכון או תקפיץ את כולם לרחבה...לרשותכם עומד מבחר של סגנונות, הרכבים ותקליטנים בלעדיים לנו.