חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > מוסיקה

וידיאו - VJs

DJ דדי סגל

תל אביב , במרכז
אם אתם מתחתנים ורוצים את הדי גיי הטוב ביותר, פשוט עשו זאת. דדי סגל מציב רף מאוד גבוה בכל הנוגע לתקליטנות וכמי שיודע כיצד מרקידים בחתונות – לדדי יש כל מה שאמן צריך. דד הוא מוזיקאי בנשמתו, לכן הוא יודע ...
גוטמן החברה למוסיקה – דיגיי גיא גוטמן

גוטמן החברה למוסיקה – דיגיי גיא גוטמן

גבעתיים, במרכז
 גוטמן חברה למוסיקה בבעלות ובניהול של די גיי גיא גוטמן מספקת לכם את המענה המושלם והאיכותי ביותר לצרכי  חתונה ולכל אירוע עם אווירה מחשמלת...

ILANS DJS - אילן לוגסי DJ

תל אביב, במרכז
-          כאשר מפיקים אירוע משמח כדוגמת חתונה, בר מצווה וכו מה יכול להיות חשוב יותר לאווירת האירוע מאשר המוזיקה? DJ אילן לוגסי ידאג לחמם ולהרים לכם את הערב ולהפוך אותו למסיבה שמחה ובלתי נשכחת תוך מתן ...
איתמר גבע - Itamar Geva

איתמר גבע - Itamar Geva

תל אביב, במרכז
מקצוענות לצד חיוך חם, קור רוח לצד יכולת מדהימה לזהות את טעמכם המוזיקלי ולהסב לחוגגים הנאה בכל שעות האירוע. זהו איתמר גבע, תקליטן חתונות מנוסה ומוערך.
גסי הפקות מוסיקליות

גסי הפקות מוסיקליות

מרכז, במרכז
די גי גסי הוא חברת תקליטנים של די גי מוכשר אחד שהביקוש עבורו כל כך גדול עד שהדבר שכנע אותו לא להסתתר מאחורי חברת הפקות.
מקסימום מוסיקה

מקסימום מוסיקה

שדה ורבורג, במרכז
חברת הדיגייז המובילה בישראל. דיגייז שמוכיחים שאין שום דבר מקרי במסיבה טובה. קהל מרוצה וחתונה שיש בה הרבה ריקודים הם עניין למקצוענים.

מאיה B

מרכז, במרכז
בוא נגיד שבחתונה הבאה שלכם הבאה יהיו הרבה מקומות פנויים אבל לא יהיה מקום לזוז על רחבת הריקודים! אם מאיה היא התקליטנית, לא מפסיקים לרקוד!

no limit

ראשון לציון, במרכז
כל שירותי הבידור לערב החתונה שלכם תחת חברת גג אחת. לנו-לימיט באמת אין גבולות. הם יגשימו עבורכם כל משאלה ויצרו לכם את הערב המושלם.

די.גי רוי ליבוביץ - Dj Roy Leibovitz

תל אביב, במרכז
די גי רוי ליבוביץ הופך כל חתונה למסיבת השנה בעזרת סגנון המיוחד רק לו ומאפשר לו להגיב לקהל באופן חדשני, מדויק ואקטיבי.
DJSHAY

DJSHAY

מרכז, במרכז
היכולת של תקליטן טוב לא באה לידי ביטוי רק בלתת לקהל להקשיב למוזיקה, אלא באותה מידה בדיוק הוא צריך להקשיב לקהל ולהיענות לבקשות התמידיות שלו. כך מתנהלת רחבת ריקודים שמחה.