חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > מוסיקה

וידיאו - VJs

4wedding מושיק דר djs והפקות

4wedding מושיק דר djs והפקות

ראשון לציון, במרכז
להפיק אירוע זה אומר לראות את התמונה הכוללת עוד לפני שהיא קיימת במציאות. את החלום יש להגשים ועם 4wedding מושיק דר djs והפקות, האירוע שלכם נמצא בידיים טובות, מקצועיות ואמינות.
MegaDJS - מגה דיגייז

MegaDJS - מגה דיגייז

ראשון לציון, במרכז
מגה די-גייס מוסיקה והפקת אירועים- מתן פתרונות מוסיקליים לכל סוג של אירוע תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר

מיתר ורוח

מרכז, במרכז
מיתר היא הגיטרה של אודי חורב והרוח היא של דביר על החליל. יחד הם יוצרים הרכב מוזיקלי רגוע ונעים שמתאים במיוחד לקבלת פנים ולליווי החופה.

מיכאל גריילסאמר – צלילי האהבה שלנו

מרכז, במרכז
השירים של מיכאל גריילסאמר מוכרים בכל הארץ בזכות גלגלצ. לחתונה שלכם תוכלו לבחור בין להיטיו ובין שירים בהזמנה אישית שלכם ובביצוע המיוחד של מיכאל ולהקתו.

להקת אקספרס של חצות - ולדימיר מינקין -

קריית ביאליק, בצפון
ולדימיר מינקין - זמר, מלחין וכותב, אשר לדעת מפיקים מובילים בתחום צפוי להיות כוכב חדש על במות הארץ, יעשה לכם את החתונה עם מופע מרגש ומיוחד.
מיקס - גוני בגים

מיקס - גוני בגים

תל אביב, במרכז
מיקס-גוני בגים, החברה הוותיקה בישראל לתקליטנים, עדיין נחשבת למובילה בתחום החתונות. עם המון ניסיון, צוות מקצועי שאוהב את מה שהוא עושה וציוד אמין- אתם מקבלים את השמחה המושלמת על הרחבה.
מושיקו שטרן - !ZE DJ

מושיקו שטרן - !ZE DJ

מרכז, במרכז
מושיקו שטרן, שדרן הרדיו הידוע, מציע לכם את שרותיו כתקליטן חתונות שלא ייתן מנוח לאורחים וידאג להביא את השמחה על הרחבה לשיאים.
MOVE DJS - פדי חכמון, אלי צור ועוד...

MOVE DJS - פדי חכמון, אלי צור ועוד...

תל אביב, במרכז
Move djs היא חברה המתמחה במתן כל סוגי הבידור לחתונות. תקליטנים מובחרים, מייצגים אומנותיים, הרכבים מוזיקליים, נגנים חיים ושלל אטרקציות ברמות הכי גבוהות כיום בישראל.

נעמה יוגב

רמת השרון, במרכז
נעמה יוגב די-גיית שהתחילה את דרכה כעורכת מוסיקלית בגלגלצ ובגלצ והיא מגישה ועורכת בתחנת הרדיו- 99 FM וכיום גם ברדיו תל-אביב.

מוזוקי – מוזיקה יוונית ברמה אחרת

מרכז, במרכז
מוזוקי– הרכב מוזיקה יוונית לאירועים ברמה אחרת. מוזוקי הוא הרכב רענן וצעיר שמציג הופעה אמנותית סוחפת, מרגשת ומלאה צבע ושמחה, ובנוי ממיטב היצירות במוזיקה היוונית.