חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > מוסיקה

וידיאו - VJs

אלאלוף די גייז

נתניה, בצפון
חנן אלאלוף שדר רדיו מנוסה ובעל ניסיון עשיר בחיי הלילה ובמועדונים מזמין אתכם להשתמש בשירותיו בערב חתונתכם. איכות אמינות ומקצועיות הם שמות נרדפים לעבודתו, וכמובן מוסיקה והמון שמח!

DJ אלמוג בר

רמת - גן, במרכז
אלמוג בר, DJ עם ניסיון במועדונים הטובים בארץ, באירועים של מפורסמים ובמאות חתונות לאורך השנים, מציע גם לכם את שירותיו למוזיקה שלא תשאיר שום זוג רגליים אדיש.

EVENTEAM

תל אביב, במרכז
Eventeam הם ארבעה חברים מוכשרים, כל אחד על כלי הנגינה המיוחד שלו. יחד הם יוצרים הרכב מוסיקלי עשיר ומגוון שמתאים לזוגות שרוצים לחדש ולהביא לחתונה שלהם טעמים מוזיקליים יוצאי דופן.
Crazy Sound  - מוזיקה לאירועים

Crazy Sound - מוזיקה לאירועים

הרצליה, במרכז
Crazy Sound נותנים למוזיקה את הבמה ומאפשרים לה לחדור אל ליבו של כל קהל, להלהיב ולהרקיד. כיף טהור המדביק בשמחת חיים את כל סוגי הקהלים.

קוקו לוקו

תל אביב, במרכז
יש הרבה דרכים לשמוח באירועים, אבל עם הרקדנים של קוקו לוקו השמחה גדולה שבעתיים, בעיקר כשמדובר בלהקת ברזילאית ודרום אמריקאית. להקת רקדנים בהפקת חברת אביב זלצר מופיעה בהתאם לרצון הקהל והלקוחות ומשמחת את ...

art music - ארט מיוזיק

תל אביב, במרכז
חברת ארט מיוזיק מאגדת תקליטני חתונה מקצועיים ומנוסים בעלי ידע מוסיקלי עצום, המוכרים בתחום החתונות. הדיג'ייז של ארט מיוזיק...
D.J אסף שגיא

D.J אסף שגיא

קרית אונו, במרכז
לתקליטן אסף שגיא חשוב קודם כל לרצות אתכם. לתת את המוזיקה שאתם אוהבים ורוצים לרקוד לצליליה. בעזרת יחס חם וליווי אישי אסף ייצור לכם את האירוע הכי שמח ומרקיד.