חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > מוסיקה > DJs - תקליטנים

DJs - תקליטנים

אלאלוף די גייז

נתניה, בצפון
חנן אלאלוף שדר רדיו מנוסה ובעל ניסיון עשיר בחיי הלילה ובמועדונים מזמין אתכם להשתמש בשירותיו בערב חתונתכם. איכות אמינות ומקצועיות הם שמות נרדפים לעבודתו, וכמובן מוסיקה והמון שמח!

DJ אלמוג בר

רמת - גן, במרכז
אלמוג בר, DJ עם ניסיון במועדונים הטובים בארץ, באירועים של מפורסמים ובמאות חתונות לאורך השנים, מציע גם לכם את שירותיו למוזיקה שלא תשאיר שום זוג רגליים אדיש.
Crazy Sound  - מוזיקה לאירועים

Crazy Sound - מוזיקה לאירועים

הרצליה, במרכז
Crazy Sound נותנים למוזיקה את הבמה ומאפשרים לה לחדור אל ליבו של כל קהל, להלהיב ולהרקיד. כיף טהור המדביק בשמחת חיים את כל סוגי הקהלים.

art music - ארט מיוזיק

תל אביב, במרכז
חברת ארט מיוזיק מאגדת תקליטני חתונה מקצועיים ומנוסים בעלי ידע מוסיקלי עצום, המוכרים בתחום החתונות. הדיג'ייז של ארט מיוזיק...
D.J אסף שגיא

D.J אסף שגיא

קרית אונו, במרכז
לתקליטן אסף שגיא חשוב קודם כל לרצות אתכם. לתת את המוזיקה שאתם אוהבים ורוצים לרקוד לצליליה. בעזרת יחס חם וליווי אישי אסף ייצור לכם את האירוע הכי שמח ומרקיד.

select music

במרכז
חברת Select מוסיקה בבעלותם של די גיי סויסה אילן ודי גיי אביב בראונשטיין בעלת ניסיון בהפקת אלפי מסיבות ואירועים בארץ ובעולם וכעת מתמחה גם בתחום החתונות .

B4U DJS - מוסיקה והפקות

תל אביב, במרכז
B4u מציעה לכם חבילה מושלמת של פתרונות הגברה, אנשי תאורה, אנשי סאונד וכמובן תקליטנים מקצועיים שכולם ביחד אוהבים את העשייה שלהם ויוצרים בכל ערב מחדש אווירה מחשמלת ושמחה.