חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > צילום > אלבומים מעוצבים

אלבומים מעוצבים

Moonart - מונה אריאל

חולון, במרכז
Moonart בבעלות מונה אריאל מציעה ללקוחותיה עיצוב גרפי מתקדם של אלבום החתונה. עיצוב ייחודי ומרגש התפור אישית ובשיתוף פעולה מלא רק עבורך.

פוטו BEAT

תל אביב, במרכז
פוטו BEAT, צילומים ברמה אחרת. ספונטניים אבל מדויקים, לא מציקים אבל גם נוכחים איתכם כל הערב ודואגים לתעד את כל מה שעובר עליכם.

גליה אבירם - צלמת

יבנה, במרכז
עם תמונות כאלה אתם תתרגשו יותר. גליה אבירם, צלמת אירועים, חתונות והיריון, בעלת תואר ראשון לצילום מבית הספר הגבוה לאמנויות בניו יורק תתעד את האירוע שלך ותנציח את היום המאושר בחייכם בצורה מרגשת ומקורית.
Grotesca

Grotesca

ירושלים, באזור ירושלים
למרות שקשה להבחין בהם במהלך האירוע, גדולתם של צלמי גרוטסקה ניכרת לאחר האירוע, עם הופעת אלבום וסרט החתונה. איכות שכזו תמצאו רק אצל אמני צילום אמיתיים.
נתי חדד - Nati Hadad

נתי חדד - Nati Hadad

תל אביב, במרכז
נתי חדד החל את קריירת הצילום שלו רק בשנת 2004, וכבר היה לישראלי הראשון שזכה בתחרות צילום בינלאומית.
Moments - אבי ארמה

Moments - אבי ארמה

אשדוד, בדרום
רגעים שמכילים בתוכם חיים שלמים. את הרגעים האלה נועדנו לצלם ולהגיש לכם באיכות הטובה ביותר ובאלבום המהודר ביותר. כמובן שגם הווידאו שלנו לא נופל באיכותו ומקפיד לתעד הכול.
מיקי סויסה

מיקי סויסה

תל אביב, במרכז
מיקי סויסה, צלם אומנות לחתונות, ישמח לתעד גם את האירוע שלכם. מיקי מלווה בצלם וידאו מקצועי ושניהם נמצאים בפעולה לאורך כל האירוע.

כתום צלמים

חיפה, במרכז
כתום צלמים הינה בית לצלמים מקצוענים ומוכשרים שיבטיחו לכם תיעוד חתונה מקסים ומרגש במיוחד. אלבומי תמונות וסרטי וידאו באיכות ייחודית.
עמוס כשדן - צלם

עמוס כשדן - צלם

קריית אונו, במרכז
עמוס כשדן תופר לכל זוג לוקיישן, סגנון צילום ואלבום חתונה שייחודי להם. על פי אופי הזוג ואופי האירוע, עמוס משתלב במרקם ומעצים את השלמות.