חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > ארגון החתונה > עריכת חופה וטקס החופה

עריכת חופה וטקס החופה

חתונה רפורמית - בית דניאל

תל אביב, במרכז
ארגון בית דניאל מציע לכם לערוך את חתונתכם על פי המסורת הרפורמית- טקס החופה מתקיים עם רכיבים של טקס החתונה המסורתי, אך אנחנו מוסיפים שוויוניות ומקום להביע את עולמכם המשותף.

חתונה אזרחית בפראג

פראג, באזור השפלה
צוות חתונה בפראג מציע לכם לערוך חתונה אזרחית בפראג בליווי צמוד, שירותי אישי ומקצועי וחווית חתונה וטיול בלתי נשכחות
EVE - המקום המושלם לאירוע

EVE - המקום המושלם לאירוע

תל אביב, במרכז
המקום המושלם לחתונה קטנה של עד 250 איש. עם אוכל מעולה, עיצוב חופה נהדר ומערכות מולטימדיה מתקדמות, אתם בהחלט תקבלו את האירוע המושלם.

הויה - חתונה חילונית

רמת אפעל, במרכז
הויה – טקס חתונה חילונית, מציעים לכם לערוך טקס יהודי ברוח חילונית, המיועד עבור בני זוג שבוחרים לקיים חתונה יהודית ללא נישואין ברבנות, ברוח שוויונית וחילונית.

עתים

ירושלים, באזור ירושלים
לא בטוחים אם אפשר להתחתן בתאריך הזה? לא סגורים מה השלבים מבחינת ההלכה היהודית? תשובות לכל השאלות יינתנו לכן במכון עיתים- מכון הנותן יעוץ ומידע על החיים היהודיים.

עמותת צהר

לוד, במרכז
-          צהר היא עמותה שהקימו קבוצת רבנים דתיים לאומיים בישראל, כשמטרתה היא פעילות לעיצוב הזהות היהודית בישראל תוך הידברות. המפעל הוותיק והידוע של העמותה הוא עריכת טקסי חתונה יהודיים בעלי משמעות, לל ...
חתונה אחרת

חתונה אחרת

תל אביב, במרכז
חתונה אחרת היא עסק לחתונות אזרחיות עם אופי יהודי. רון לוינטל הוא עוד שמנחה טקסי חתונה אזרחיים במסגרת חתונה אחרת, שצבר ניסיון רב בתכנון, כתיבת טקסים והנחייתם. בני הזוג יכולים לבחור את הטקס שלהם מתוך מג ...

הרב משה והב

נהריה, בצפון
צריך לדעת כיצד להשיא אנשים בדרך שתנעם גם לזוג המאושר וגם לקהל המוזמנים שהגיעו כדי לחלוק כבוד עם המשפחה. הרב משה והב הוא מאלה שההמלצות החמות עליהם מגיעות מכל הלב.