חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

מקום לחגוג  - פה תמצאו את רשימת גני האירועים לחתונה, אולמות אירועים לחתונה, מסעדות, בתי כנסת, בתי מלון ומיקומים אלטרנטיביים לחתונות. 

גני אירועים בשרון

אינדקס תגידי כן מציע את שירותיהם של ספקים רבים בתחום גני אירועים בשרון. באפשרותכם לפרסם חתונה באתר ולקבל הצעות מחיר מספקים ישר למייל.

גני דל וינו

פתח-תקווה, בשרון
גני דל וינו, בין גני האירועים הגדולים בשרון, מעוצבים בדיוק על פי התקופה הרומית היפהפייה והאווירה הפסטוראלית מצליחה להשרות את כל המוזמנים ברגעים ארוכים של שמחה, הנאה גדולה ממה שהם חווים, והכל בשם העיצו ...

קדמת עדן

קדימה, בשרון
איך שלא תבחרו-תיהנו. כי אצלנו תמיד יש אוכל טוב, ניקיון וטיפוח מעולים ומערכות מולטימדיה מתקדמות לצד עצי זית בני 1500 שנה!

TERRA קיסריה

קיסריה, בשרון
אין עיר המזוהה יותר מקיסריה עם הדר ושפע, מימים רחוקים בעבר ועד היום. קיסריה היא המקום הקלאסי לחתונה. בקיסריה, בקרבת העתיקות וחוף הים, שוכן גן האירועים Terra קיסריה, גן אירועים איכותי ומומלץ לכל הדעות.

טרופיגן אירועים בטבע

צומת ירקונים, בשרון
אם תמיד חלמתם על חתונה קסומה, חלומית ומלאה בירוק, גן האירועים טרופיגן בשרון הוא בדיוק המקום בשבילכם. השילוב המנצח בין טבע ליופי יוצר מקום נפלא, המתאים במיוחד לערב מרגש של פעם בחיים.
יער הפקאן

יער הפקאן

גן שמואל, בשרון
בצמוד לחורשת עצי פקאן הגדלים באזור זה למעלה ממאה שנים, גן ואולם האירועים יער הפקאן שבשרון מזמין אתכם לחגוג את חתונתכם.

וילה סוקה - גן אירועים

מושב בני ציון, בשרון
וילה סוקה הנו גן אירועים המיועד לאירועים קטנים בשרון. בגן ניתן ערוך מגוון רחב של אירועים מאירועים עסקיים ועד אירועים פרטיים