חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > במרכז

ספקי חתונה במרכז

אינדקס תגידי כן מציע את שירותיהם של ספקים רבים במרכז. באפשרותכם לפרסם חתונה באתר ולקבל הצעות מחיר מספקים ישר למייל.

עמנואל אירועים

עמנואל אירועים

תל אביב, במרכז
עמנואל הוא מתחם אקסקלוסיבי בלב תל-אביב והוא מיועד לאירועים של עד 100 איש. המתחם שלנו מודולארי, כך שהוא חופשי לעיצוב האישי שלכם, וצורת הישיבה אצלנו היא אינטימית ומיוחדת.
עוז שקרוב - עיצוב שיער ואיפור מקצועי

עוז שקרוב - עיצוב שיער ואיפור מקצועי

ראשון לציון, במרכז
בעולם בו מנסים כולם להתבלט, ביומך המיוחד ידאג עוז שאת תהיי מסמר הערב ותהיי הכי יפה שאת יכולה להיות. עוז שקרוב מעצב שיער ומאפר נשים מקצועי יהפוך אותך הכלה לזוהרת כפי שחלמת להיות ביום חתונתך.
עידן מן - עיצוב מוסיקה לאירועים

עידן מן - עיצוב מוסיקה לאירועים

מרכז, במרכז
למוסיקה המלווה את חתונתכם תפקיד משמעותי וחשוב. בבחירת עידן מן כמעצב המוסיקה של חתונתכם אתם יכולים להיות בטוחים שכל רגע ילווה במנגינה המתאימה, מקבלת הפנים ועד לסגירת המסיבה! עידן מן שם נרדף להצלחה!

ברכות לבנות - אבקסיס לימור

במרכז
כאשר אתן עורכות אירוע ורוצות להזמין את החברות הכי הטובות צרו קשר עם לימור אבקסיס ותוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר עבור האירוע. ההזמנות נעשות בהשקעה מרובה ומעניקות את החינניות והשמחה שתהיה באירוע עצמו.
סטודיו עדה לזורגן

סטודיו עדה לזורגן

תל אביב, במרכז
אצל עדה לזורגן תוכלי לקבל טיפול מפנק ואיפור לחתונה בתוך חדר כלות פרטי ומיוחד במרכז תל אביב או שיגיעו עד אלייך. עם כזה שירות ומקצועיות מי תגיד לא?
צמ - צמ

צמ - צמ

חולון, במרכז
הצלמים של צמ-צמ מצלמים חתונות כבר 14 שנה. בשמירה על סגנון צילום דוקומנטרי ולא מתערב, אתם תקבלו את התיעוד המרגש והאיכותי ביותר של כול היום המיוחד שלכם.