חיפוש מהיר \ הצעת מחיר

חתונות > ארגון החתונה

תחבורה - לימוזינות, רכבים

דגש הפקת אירועים

דרום, בדרום
דגש מפיקה אירועים בכל מקום שתחלמו עליו: ים, מדבר, חצר פרטית או חיק הטבע. תנו לנו להפיק עבורכם אירוע בלתי נשכח, שופע מקוריות ועיצוב יפייפה.
אלון בירגר סטודיו

אלון בירגר סטודיו

תל - אביב, במרכז
-          אלון בירגר הוא סטודיו לעיצוב ואמנות בימתיים. הסטודיו מתמחה בעיצוב תלבושות, במות, תאורה ואביזרים, ומציע דמויות וקטעי במה מרשימים. עיצוב התלבושות נעשה על ידי המעצבת איילת שקד.

אמריליוס עיצוב אירועים Amarilius events design

עיצוב אירועים בכל הארץ, במרכז
חברת אמיריליוס לעיצוב אירועים היא חברה בעלת ניסיון רב בהתאמת האמירה העיצובית של המקום לאופי בני הזוג. התגובה הראשונית של כולם תהיה וואו!
דיאגו ואפרת - קריקטורות והפקת אירועים

דיאגו ואפרת - קריקטורות והפקת אירועים

רח גרינבוים 14, במרכז
מקוריות וחוש הומור. עם מזכרת כזו – איך אפשר לשכוח? דיאגו ואפרת יעלו חיוך על השפתיים שלכם ושל האורחים בחתונה מרוב צחוק ומקוריות עי הפעלת עמדת ציורי קריקטורה מהממים לאורחיכם.

חתונה רפורמית - בית דניאל

תל אביב, במרכז
ארגון בית דניאל מציע לכם לערוך את חתונתכם על פי המסורת הרפורמית- טקס החופה מתקיים עם רכיבים של טקס החתונה המסורתי, אך אנחנו מוסיפים שוויוניות ומקום להביע את עולמכם המשותף.
דה לה פרינט - הזמנות לחתונה

דה לה פרינט - הזמנות לחתונה

תל אביב, במרכז
דה לה פרינט הינו בית דפוס המקדיש עצמו לעיצוב הזמנות לחתונה. המקצוענות של מעצבי בית הדפוס מתבטאת ביכולתם להפיק הזמנה שתלהיב את המוזמנים.
B-fresh - שירותים ניידים מפוארים

B-fresh - שירותים ניידים מפוארים

תל אביב, במרכז
בי פרש- חברה לשירותים ניידים מפוארים מהמובילות בתחום. שירותים מפוארים, ממוזגים, מתאימים לכל אירוע, חסכוניים בחשמל ובמים.

קרקל - אירועים בטבע

במרכז
חברת ההפקות קרקל מתמחה בהפקת חתונות בחיק הטבע. אנחנו דואגים לכל האספקטים ומפיקים לכם את החתונה הכי מושקעת בתקציב שתעמידו לרשותנו.