חתונות > איפה מתחילים?

איפה מתחילים?

.טוב. הפקת החתונה שלכם זה סיפור גדול, ועלול להיות מייגע.


הכרת האתר תגידיכן והכלים שפיתחנו עבורכם – יכולה להפוך את הסיפור לקל בהרבה, ואפילו מהנה!

כאן תוכלו להכיר את הכלים המוצעים לכם באתר – חינם, לנוחיותכם.

ראשית: האפשרות לחיפוש עצמאי – והאפשרות שיחפשו אתכם!

יש שני סוגים של מחפשים. יש את אלו שאוהבים לחפש בעצמם, לבחון כמה שיותר אפשרויות ולראות את המבחר. ויש כאלו שאוהבים שפשוט באים אליהם עם הצעות. אנחנו נותנים לכם לבחור את האפשרות המועדפת עליכם.


רוצים שיחזרו עליכם?

קל מאוד. נרשמים לאתר (2 דקות) ומוסיפים את החתונה שלכם למעין 'מכרז'. במהלך הוספת החתונה כל שתצרכו לעשות הוא למלא פרטים בסיסיים על החתונה (מתי, איזור וסדר גודל של חתונה) – ולסמן את הנושאים שבהם אתם מחפשים ספקים. זה לא משנה אם אתם מחפשים רק דיג'יי או מאפרת, או מחפשים את כל החבילה. אתם תסמנו את הנושאים שבהם אתם מעוניינים לקבל פניות (וגם לשנות ולעדכן לאחר הפירסום).

ברגע שהחתונה יתפרסם באתר – הספקים הרלוונטים אליכם (על פי מקצוע ואיזור בארץ) יקבלו הודעה אישית על החתונה שלכם, ויוכלו לשלוח לכם פניות דרך האתר ולהציע את עצמם. 


בכל רגע נתון תוכלו לסגור את ה'מכרז' ולהפסיק לקבל פניות.

רוצים לחפש לבד? אין בעיה

האתר מאפשר לכם בקלות רבה לחפש ספקים לפי קטגוריה ואיזור בארץ, דרך מנוע החיפוש של האתר או דרך עמוד הבית בו נראים כל הקטגוריות באופן מסודר.

דבר שלא לוקחים בחשבון תוך כדי החיפוש הוא שמחר לא תזכרו דבר ממה שראיתם היום. כמות הספקים והמגוון הגדול עלול ליצור בלגן ובילבול. כדי להמנע מכך, יצרנו עבורכם את אפשרות סימון המועדפים. 

בעודכם גולשים באתר וצופים בכרטיסים של ספקים שונים, באפשרותכם לסמן את ספק שנראה לכם כמועדף. הספק ייכנס באופן מסודר לרשימת המועדפים שלכם לפי הקטגוריה, וכשתחזרו למחרת לאתר תוכלו להסתכל שוב על הספקים שמצאו חן בעיניכם .

 

אבל איך עושים סדר בכל הסיפור? איך לא שוכחים דברים?

שאלה יפה! בדיוק לכן יצרנו את הצ'קליסט. 

הצ'קליסט הינו רשימה שתעשה לכם סדר כולל. הרשימה כוללת בצורה פשוטה ונוחה את כל הדברים שצריכים לחתונה (ואם שכחנו משהו אתם יכולים להוסיף לעצמכם),

בראש הרשימה תוכלו לסמן את כמות המוזמנים המשוערת לחתונה , לכל פרט (קייטרינג, DJ וכו..) תוכלו לסמן אם כבר סגרתם עם ספק ומיהו, הערות האם מדובר בסיכום גלובלי או לפי אדם, מה הסכום – ובסוף הרשימה תקבלו את העלות הטוטאלית של החתונה שלכם עד כה. מדהים נכון?

 

מאחלים לכם הנאה מהשימוש באתר, עתיד משותף מאושר יחד, והמון מזל טוב!

צוות תגידיכן

 
 

לוח פרויקטים