חתונות > שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

שאלות נפוצות לחתונות!

 

1.      מה חשוב לוודא לפני שסוגרים מקום לחתונה?

כמה מוזמנים המקום יכול להכיל, מה המחיר ומה הוא כולל, האם המקום מחייב אתכם לעבוד עם הספקים שלו, חניה מתאימה, האם תהיה קבלת פנים בכניסה, הגברה ותאורה, ניקיון גם לאורך האירוע, שלטי הגעה, רשיונות עבודה, היחס שנותנים לכם ולעובדים במקום.

2.      איך מתמחרים מנות לחתונה?

חשוב לבדוק אם המחיר כולל מע"מ, אם יש תוספות וכמה הן עולות, הזהרו מקטרינג שמציע מנות זולות אך מתמחר תוספות ביוקר, בדקו אם המחיר כולל מנות ראשונות, עיקריות וקינוחים ואיך יוגש האוכל.

3.      מהם תנאי התשלום? 

אין צורך לשלם את הסכום במלואו לפני החתונה, מקובל לתת בין 10% ל 30% מהסכום הסופי כמקדמה ואת השאר בערב האירוע או לאחריו. בשום מקרה אל תתנו צ'ק פתוח ווודאו שרשמתם ל"מוטב בלבד".

4.      איך בוחרים נעלי כלה? 

 כלות בוחרות לרוב שתי זוגות נעליים, הזוג המלכותי לחופה וזוג נוח לריקודים שאחרי. נעלי כלה אפשר למצוא בחנויות המתמחות בכלות והמחיר יהיה גבוה בהתאם, לחילופין רשתות מוכרות של נעליים מייצרות נעלים נהדרות לאירוע והמחיר לא יהיה גבוה.

5.      איך מתחילים להתכונן לחתונה? 

קודם לכל הוא תיאום ציפיות עם בן הזוג ולאחר מכן עם המשפחה, דבר שמונע מתחים בהמשך. לאחר מכן עריכת תקציב ראשוני, מציאת מקום ותאריך לחתונה. לאחר שסגרתם את העיקר אתם מתפנים לסידורים קטנים יותר, די ג'י, שמלה, צלם וכו...

6.      איך בודקים את איכות נותן השירות?

חשוב מאוד לבוא מוכנים לפגישה ולשאול כמה שיותר שאלות מקדימות, בדקו אם הוא מתאים לסגנון ולמחיר שלכם וסכמו איתו על אירוע שבו תוכלו להגיע לראות את העבודה בפועל, ניסיונכם האישי יתן לכם את המענה הטוב ביותר.

7.      איך בוחרים הזמנה לחתונה ומה המחיר?

הזמנה יכולה להיות ע"י גרפיקה ממוחשבת או ציור מיוחד והמחיר מושפע מהאיכות, הגרפיקה, עלות החומרים והתמחות בית הדפוס. נהוג לחלק את ההזמנות כחודש לפני החתונה.

 

 

 

 

8.      איך בוחרים צלם לחתונה?

תיעוד האירוע חשוב ביותר ולכן צריך צלם מקצועי ומנוסה. חשוב שתרגישו נוח ונעים איתו, האווירה שנוצרת בניכם תשפיע על אווירת הצילום בחתונה. בקשו לראות אלבומיי תמונות מאירועי יום ולילה- התאורה שונה, וודאו איתו שעת הגעה, מספר צלמים שיגיעו, מחיר, מע"מ ומה כולל המחיר- אלבום מעוצב, עריכת תמונות, דיסק והטיימינג של כל אלו. 

9.      מהם אתרי חתונות?

אתרי חתונה אישיים הפכו לפופולריים בשנים האחרונות, הם מגוונים ומייעלים את ההכנות. באתר אפשר לנהל טבלאות ארגון, רשימות מוזמנים, אישורי הגעה וירטואלים, ניהול תקציב והרמת המורל המשפחתי בפורום ובתמונות.

10. איך בוחרים את תאריך לחתונה?                                                                                             לפני הכל עשו השוואה עם לוח שנה ובדקו תאריכי חגים, אפשר לתאם דרך הרבנות עפ"י מחזור האשה, חשבו על העונה הרצויה בהתאם לסגנון החתונה- חתונה בטבע תתאפשר בקיץ או באביב. אם חשוב לכם להוזיל עלויות התאריך משמעותי - חתונת חורף תהיה זולה יותר ויש מגוון גדול יותר של תאריכים זמינים.

 

לוח פרויקטים